Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Siddhartha Kinderyoga

Kinderyogalessen en Ouder & Kind yogalessen in Rotterdam-Centrum op een unieke locatie!

Heeft je kind moeite zich te concentreren? Is hij vaak onrustig en snel geïrriteerd? Is zij snel afgeleid door prikkels in de omgeving? Kan hij zich moeilijk concentreren op school? Kinderyoga helpt kinderen om in balans te zijn, wat bijdraagt aan hun persoonlijke ontwikkeling. Door yoga krijgen ze de gelegenheid om in contact met hun lichaam te zijn, in plaats van te reageren op alle prikkels om hen heen.

De lessen worden een avontuurlijk feestje doordat alles op een vrolijke en speelse manier wordt aangeleerd. Met behulp van ademhaling, visualisatie en creativiteit heeft het vermogen van kinderen om met anderen om te gaan, creatief te zijn en zich te uiten de gelegenheid zich te ontwikkelen. De studio zelf heeft een fantastisch uitzicht over de stad.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Siddhartha Kinderyoga

Vissersdijk 213

3011 GW Rotterdam

Mail direct

Mail direct naar Siddhartha Kinderyoga

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief