Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpolder Polderrijk

Heerlijk je gang gaan in de natuur! Bij Polderrijk kom je gegarandeerd met een vieze broek thuis.

Slingeren met een slingertouw over de sloot of een hut bouwen in het avonturenbos? Dat kan allemaal in Speelpolder Polderrijk in Krimpenerhout. Slechts zo’n 13 km van het centrum van Rotterdam. De ultieme plek voor kinderen om de natuur te ontdekken en lekker vies te worden!

Je kunt er komen met de fiets of vanaf de parkeerplaats bij de surfplas. In een kwartiertje ben je er en als je wilt kun je onderweg het graspad ontdekken. Vanuit Krimpen aan de Lek is het maar 10 minuten lopen langs het Krilpad. 

Tip: neem zelf wat te eten en drinken mee, want van spelen in de natuur krijg je trek en er is geen horeca in de buurt.

Ook op andere locaties zijn speelpolders waar je lekker de natuur in kunt: Stolwijk, Ouderkerk, Bergambacht en Ammerstol. Kijk voor meer informatie hierover op de website, door op de roze button te klikken.

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Je bent dan altijd op de hoogte van de leukste eropuit tips!

Speelpolder Polderrijk

Krimpen aan de Lek

Openingstijden Het hele jaar!
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Speelpolder Polderrijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

CUTE

Duik in de wereld van schattigheid bij de tentoonstelling CUTE in de Kunsthal

Wipe-out Waterpark

Beleef volop zwemplezier in de zomervakantie bij het grote Wipe-out Waterpark in Zwemcentrum Rotterdam!

World of Dinos deze zomer

Tickets met flinke actie-korting voor World of Dinos in de Van Nelle Fabriek koop je nu via Kidsproof!

Miniworld Rotterdam

Kom naar Miniworld Rotterdam en ontdek de grootste overdekte miniatuurwereld van de Benelux.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de zomervakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Superleuke uitjes met de Rotterdampas

Een dagje uit hoeft echt niet duur te zijn. Zeker niet als je een Rotterdampas hebt. Dan kun je echt zóveel leuke dingen doen met je kinderen zonder dat het veel geld kost. Van creatief aan de slag tot een middag in de modder struinen.

Op avontuur in en rond de haven: start bij Port Pavilion

Op zoek naar een verrassend uitje met het gezin in de regio Rotterdam? Breng dan eens een bezoek aan Port Pavilion op de Leuvehaven. Deze plek is dé start voor een dag vol havenavonturen.

Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief