Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Bonaire

Klimmen, klauteren en ander spelplezier in Speeltuin Bonaire Hoogvliet!

Speeltuin Bonaire Hoogvliet biedt voor ieder wat wils. Schommelen, van de glijbaan roetsjen, een balletje trappen of lekker pootje baden in de zomer? Het kan er allemaal.

Even pauzeren? Tussen het spelen door is er tijd voor een hapje en een drankje. Ook kun je gratis gebruik maken van het buitentoilet. Gebruik maken van de binnen toiletten kost € 0,50. Voor mindervaliden is het gratis.

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Speeltuin Bonaire Hoogvliet

Constanzastraat 24

3193 AR Hoogvliet Rotterdam

Openingstijden Dagelijks geopend van 13:00 tot 17:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Bonaire Hoogvliet

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Bounce Valley Ridderkerk

Ga springen bij Bounce Valley, het geweldige nieuwe springkussenpark in Ridderkerk!

Bewandel de bunkerroute!

Ben je geïnteresseerd in de Tweede Wereldoorlog? Bewandel dan eens de Bunkerroute in Goeree-Overflakkee!

Ontdek Villa Zebra

Ontdek een uniek kunstuitje en kunstlaboratorium speciaal voor kinderen!

Weizigt

Kom ontdekken, leren en recreëren in Duurzaamheidscentrum Weizigt!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief