Speeltuin De Victorie
Lekker onbezorgd spelen? Kom naar buurt- en speeltuinvereniging Victorie!
Bij speeltuin De Victorie kan je een dag lang onbezorgd spelen op het veld of de speeltoestellen voor € 1,00 per persoon. Wil je met de hele familie naar de speeltuin? Voor € 20,00 per jaar heb je met het hele gezin toegang tot de speeltuin.
Ook worden er regelmatig leuke activiteiten georganiseerd zoals de disco, het zomerkamp of de avondvierdaagse.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Speeltuin De Victorie
Dordrecht
Openingstijden
Maandag, dinsdag en donderdag van 14:30 tot 17:00 uurWoensdag en vrijdag van 13:30 tot 17:00 uur
In het weekend gesloten
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.