Speeltuin Levenslust
Spelen is leuk! Vooral als er veel te ontdekken en te doen valt, wat kan zeker in deze speeltuin
Sport en speelpark Levenslust is een grote mooi opgezette speeltuin in Rotterdam Overschie. Speelpark Levenslust heeft het thema Rotterdam meegegeven. Zo zijn in de speeltoestellen miniaturen van Rotterdam te ontdekken.
Vind jij de drie torens van het Marconiplein, de Van Brienenoordbrug en de Erasmusbrug? Zoek ook vliegveld Zestienhoven met twee vliegtuigen en een speelhelikopter! Klimmen en klauteren kan ook in de piratenboot.
Meer informatie vind je via de roze button.
Alle speeltuinen bij jou in de buurt hebben wij voor je verzameld! Kijk snel op ons overzicht en je hebt gegarandeerd plezier!
Speeltuin Levenslust
Kedichemstraat 1
3042 SX Rotterdam
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag van 11:00 tot 17:00 uur.Prijs
Niet leden: € 0,50.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!
Herfstvakantie op de Euromast
Ontdek het herfstvakantieprogramma van de Euromast met speurtocht, schminken en mini-bootjes.
Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie
Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.