
Speeltuin Zeehavenkwartier
Kom spelen op de meer dan 25 attracties van Speeltuin Zeehavenkwartier!
Speeltuin Zeehavenkwartier is geopend van eind april tot eind oktober. In de speeltuin vind je meer dan 25 verschillende attracties zoals speelhuisjes, glijbanen, schommels en zelfs een zwembadje!
Natuurlijk kan je hier ook je verjaardag komen vieren, op woensdagen kan je ook de zaal van de speeltuin hiervoor afhuren.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Speeltuin Zeehavenkwartier
Sportlaan 17
3317 ZV Dordrecht
Openingstijden
Eind april tot eind oktoberMaandag t/m zaterdag van 11:00 tot 16:00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.
Vakantie-uitjes voor binnen en buiten in de regio Rotterdam
Yes, herfstvakantie! Dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur, vrolijke events voor het hele gezin en meer leuke uittips! Maak samen een feestje van de herfstvakantie.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!