Speeltuin De Zonnebloem
Grootste speeltuin van Papendrecht, ook geschikt voor mindervalide kids!
Speeltuinvereniging De Zonnebloem is de grootste speeltuin in Papendrecht. De speeltuin wordt ieder jaar op Koningsdag geopend met spelletjes voor alle kinderen in Papendrecht. De speeltuin is vanaf dat moment tot eind september dagelijks geopend.
Leden kunnen hier gratis spelen terwijl niet-leden tegen een kleine vergoeding van de speeltoestellen gebruik kunnen maken. Een deel van de toestellen is ook geschikt voor mindervaliden.
Kom je spelen? Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Speeltuinvereniging De Zonnebloem
Lisbloemstraat 13
3353 EA Papendrecht
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.