Bieblab (6+)
Op onderzoek uit tijdens toffe workshops in de bibliotheek AanZet! Kom je ook een keer langs?
In verschillende vestigingen van de bibliotheek AanZet in de Drechtsteden zijn elke week toffe workshops te volgen. Bouwen, stop motion film, green screen, 3D printen en nog veel meer!
Vind je het leuk om proefjes en experimenten te doen? Dan is Wetenschapswoensdag misschien wel echt iets voor jou! Kom en doe je veiligheidsbril op, handschoenen aan, schort om en ga op onderzoek uit in het DordtLAB.
Benieuwd naar wat er allemaal te doen is? Klik op de roze button voor het volledige programma!
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.
Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!