Stad van Onderzoek
Een nieuw kunstprogramma voor nieuwsgierige kids van 7 t/m 12 jaar bij Villa Zebra in Rotterdam
Superleuk voor kinderen van 7 t/m 12 jaar: er is een nieuw kunstprogramma bij Villa Zebra! Houdt je kind van bouwen, tekenen, verven of gekke ideeën bedenken? Dan is Stad van Onderzoek echt iets voor je spruit. Hier ontdekt het samen met kunstenaars hoe een stad eruitziet, voelt en beweegt.
Elke twee maanden is er een nieuw thema, zoals zachtheid, beweging of samenleven. Je gaat samen onderzoeken, praten én vooral veel maken. Denk aan timmeren, schilderen, bouwen en kunstwerken ontwerpen voor de stad van nu én de toekomst. Wat vind jij fijn in een stad? Wat vind jij dat anders zou kunnen? En hoe ziet jouw droomstad eruit?
Bij elk project werk je met andere kunstenaars en nieuwe materialen. Zo is er altijd iets nieuws te ontdekken. Alles wat kinderen maken en bedenken, helpt ook mee aan een nieuw kunstprogramma voor jongere kinderen dat in 2027 opent bij Villa Zebra. Hoe cool is dat?
Atelierdagen op zondag
Ook worden er van juni t/m september iedere zondags speciale atelierdagen georganiseerd. Tijdens deze dagen werken kinderen nóg intensiever samen met verschillende kunstenaars in het atelier van Villa Zebra. Tijdens een atelierdag gaan kinderen samen met een kunstenaar onderzoeken, ontdekken en maken. Steeds werken ze met andere materialen, een andere onderzoeksvraag of een andere manier van kijken. Wat er precies gaat ontstaan? Dat weet niemand nog. En juist dat maakt een atelierdag zo leuk: je begint met kijken, onderzoeken en ontdekken. Daarna ontstaat er iets nieuws.
Openingstijden: op woensdagmiddag van 14.00 t/m 17.00 uur. Op zaterdag en zondag van 10.00 t/m 13.00 en 14.00 t/m 17.00 uur.
Voor meer informatie, klik op de roze websitebutton.
Villa Zebra
Stieltjesstraat 21
3071 JV Rotterdam
Openingstijden
Zie website via de roze button.Prijs
Zie website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Deltapark Neeltje Jans
Kom naar themapark Neeltje Jans waar fun en educatie met én over water centraal staan!
Herfstvakantie activiteiten Mariniersmuseum
Beleef een hele stoere en bijzondere herfstvakantie in het Mariniersmuseum
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7.000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier alvast een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie!
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Bij Maaspodium is véél te zien en doen dit seizoen!
Ga dit seizoen samen met je kids op ontdekkingstocht bij Maas! Hier krijg je alle ruimte om je plek te vinden, om te groeien, te veranderen en jezelf te zijn. Met voorstellingen die verrassen, botsen, verbinden en je soms even laten verdwalen. Hieronder krijg je alvast een voorproefje van al het leuks dat er de komende tijd allemaal te zien en doen is bij Maas. Dus pak je agenda, trommel je kids op en ga naar Maaspodium!