Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maak kennis met breakdancen

Leer de basis-moves van breaking en andere hiphop-technieken, ook als je een handicap hebt!

Heeft jouw kind altijd al willen breakdancen? Cool! Tijdens de kennismakingscursus Samen Dansen leren kinderen de basis-moves van breaking, maar ook andere hiphop-technieken zoals popping en locking.  Zo is er voor elk kind een techniek om zich via dans te uiten, ook als je een handicap hebt. En dankzij een extra docent is er in deze cursus nog meer individuele aandacht.

De cursus Samen Dansen is bedoeld voor kinderen en jongeren die nog geen ervaring hebben met breakdance. Met én zonder handicap – want samen is alles leuker!

Via de roze websitebutton lees je waar en wanneer de cursussen worden gegeven!

TIP: blijf ons ook vooral volgen op Facebook en Insta en schrijf je in voor de nieuwsbrief

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Inclusieve tips voor de zomer

Wij verzamelden volop zomerinspiratie voor gezinnen met een zorgintensief kind!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief