Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TheaterSchool Papendrecht

Hou jij van dansen, zingen en acteren of wil je dit leren? Meld je aan bij JeugdTheaterSchool Papendrecht

Dansen, zingen en acteren voor kids

Theater leert kinderen op een andere manier kijken naar de wereld die ze al denken te kennen en het geeft ze een blik op andere werelden. Bij theaterspelen maken kinderen gebruik van hun fantasie, concentratie en diverse technieken, met tekst of gebaren, om een ??te vertellen. Ze leren de basis van stembeheersing, zangtechniek en dans. 

Bij JeugdTheaterSchool Papendrecht leer je dansen, zingen en acteren en werk je elk jaar toe naar een uitvoering. Iedereen uit Papendrecht en omstreken vanaf groep 3 is welkom. De groepen worden ingedeeld naar leeftijd.

Benieuwd of dit wat voor jou is? Voor meer informatie klik je op de roze button,

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Theater De Willem

Van der Palmstraat 4

3351 HA Papendrecht

Openingstijden Iedere dinsdag, middag + avond afhankelijk van de groep
Prijs Groep 3 en 4: € 125,00 per jaar
Groep 5 t/m 8 en productiegroep: € 185,00 per jaar.
Mail direct

Mail direct naar Theater De Willem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsproof Reporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!