Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TheaterSchool Papendrecht

Hou jij van dansen, zingen en acteren of wil je dit leren? Meld je aan bij JeugdTheaterSchool Papendrecht

Dansen, zingen en acteren voor kids

Theater leert kinderen op een andere manier kijken naar de wereld die ze al denken te kennen en het geeft ze een blik op andere werelden. Bij theaterspelen maken kinderen gebruik van hun fantasie, concentratie en diverse technieken, met tekst of gebaren, om een ??te vertellen. Ze leren de basis van stembeheersing, zangtechniek en dans. 

Bij JeugdTheaterSchool Papendrecht leer je dansen, zingen en acteren en werk je elk jaar toe naar een uitvoering. Iedereen uit Papendrecht en omstreken vanaf groep 3 is welkom. De groepen worden ingedeeld naar leeftijd.

Benieuwd of dit wat voor jou is? Voor meer informatie klik je op de roze button,

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Theater De Willem

Van der Palmstraat 4

3351 HA Papendrecht

Openingstijden Iedere dinsdag, middag + avond afhankelijk van de groep
Prijs Groep 3 en 4: € 125,00 per jaar
Groep 5 t/m 8 en productiegroep: € 185,00 per jaar.
Mail direct

Mail direct naar Theater De Willem

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief