Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TheaterSchool Papendrecht

Hou jij van dansen, zingen en acteren of wil je dit leren? Meld je aan bij JeugdTheaterSchool Papendrecht

Dansen, zingen en acteren voor kids

Theater leert kinderen op een andere manier kijken naar de wereld die ze al denken te kennen en het geeft ze een blik op andere werelden. Bij theaterspelen maken kinderen gebruik van hun fantasie, concentratie en diverse technieken, met tekst of gebaren, om een ??te vertellen. Ze leren de basis van stembeheersing, zangtechniek en dans. 

Bij JeugdTheaterSchool Papendrecht leer je dansen, zingen en acteren en werk je elk jaar toe naar een uitvoering. Iedereen uit Papendrecht en omstreken vanaf groep 3 is welkom. De groepen worden ingedeeld naar leeftijd.

Benieuwd of dit wat voor jou is? Voor meer informatie klik je op de roze button,

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Theater De Willem

Van der Palmstraat 4

3351 HA Papendrecht

Openingstijden Iedere dinsdag, middag + avond afhankelijk van de groep
Prijs Groep 3 en 4: € 125,00 per jaar
Groep 5 t/m 8 en productiegroep: € 185,00 per jaar.
Mail direct

Mail direct naar Theater De Willem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 x activiteiten waar je vrolijk van wordt

Zo rond half januari wil hij nog wel eens toeslaan: de winterdip. Daarom deze 21 tips voor vrolijke activiteiten waarmee je lachend de donkere dagen doorkomt. Je doet ze gewoon thuis, wel zo handig in tijden van lockdown. Kom maar op met die glimlach, schaterlach of slappe lach!

4 x superleuke unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

Wat zijn leuke thema’s voor een kinderfeestje thuis?

Heb je een kinderfeestje te vieren en zoek je nog een leuk thema? Deze toffe verjaardagsfeestjes vier je lekker thuis, wel zo fijn! We verzamelden de leukste thema’s voor een thuisfeestje, je vindt ze hieronder.

10 te gekke prentenboeken om voor te lezen

Esther van der Linden, specialist leesconsulent bij Bibliotheek Rotterdam, geeft je hier 10 leuke boekentips, zodat je extra veel keuze hebt! En natuurlijk zijn deze boeken ook altijd ideaal om voor te lezen in de groep of in de klas.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief