Theater Koningshof
Dé plek voor een cultureel avondje uit in Maassluis voor het hele gezin!
Welkom bij Theater Koningshof in Maassluis!
Hier ben je aan het goede adres als je op zoek bent naar een uitje met z’n twee of natuurlijk met de hele familie!
Van cabaret, toneel en film tot musical, dinertheater en familievoorstellingen. Er is voor ieder wat wils. Of je nu 0 jaar bent of 75 jaar!
Benieuwd wat er binnenkort draait in Theater Koningshof? Klik op de roze button om naar de website te gaan. Daar vind je meer informatie over alle shows en voorstellingen.
Tip: Je vindt de familievoorstellingen van Theater Koningshof ook in onze Uitagenda!
Theater Koningshof
Uiverlaan 20
3145 XN Maassluis
Openingstijden
Zie de website voor agenda
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.