Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Van Kasja naar de Muur

Ben jij een kunstschilder in de dop? Leer tijdens het schilderfeestje alle kneepjes van het vak!

Ben je op zoek naar een origineel kinderfeestje en ben je graag creatief bezig? Dan is een schilderfeestje misschien wel iets voor jou!

Voor kinderen tussen 5 en 12 jaar verzorgt Kasja bij je thuis een compleet schilderfeest! Al het materiaal neemt ze mee en je gaat thuis samen met je vriendjes lekker aan de slag. Dit kan een schilderij zijn aan de hand van een thema, bijvoorbeeld dieren, Feyenoord, prinsessen of ridders, maar dat hoeft uiteraard niet. Aan het eind van de workshop gaat in ieder geval iedereen naar huis met een kunstwerk om trots op te zijn! Oftewel: van Kasja naar de Muur!

Eropuit met de kids? Op Kidsproof.nl vind je de leukste uitjes voor kinderen!

Van Kasja naar de Muur

Schiedam

Openingstijden Klik op de roze button om de mogelijkheden te bespreken.
Prijs € 9,- per kind (minimaal 6 kinderen, maximaal 12).
Mail direct

Mail direct naar Van Kasja naar de Muur

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief