Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familie-kunstuitje

Beleef het leukste kunstuitje voor het hele gezin in Villa Zebra!

Bij Villa Zebra in Rotterdam komen nieuwsgierige kinderen (2-12 jaar) spelenderwijs in aanraking met hedendaagse kunst!   

Peuters en kleuters (2-6 jaar) duiken in de interactieve tentoonstelling ZELF!. Voer de hongerige rommelmonsters met gevonden troep, klim op het podium van Circus Gibra, drink een kopje thee in het XXL-poppenhuis of doe mee aan een leuke workshop.  

Kinderen tussen de 7-12 jaar gaan aan de slag bij het programma Zie Jezelf!.
NIEUW! Vanaf 30 maart 2024 staan de activiteiten en workshops in het teken van het thema DROMENWERELD. In je dromen kan alles en kun je overal naartoe. In het droomlaboratorium van Villa Zebra kunnen kids hun gedachten en dromen verbeelden. Ga op wandeltocht naar de maan en plak, knip en teken je maanreis. Bouw mee aan een houten droomwereld, maak met gevonden voorwerpen een droomwezen en projecteer een droomcollage levensgroot op de muur. Regelmatig kunnen de kids ook samenwerken met kunstenaars!

Komen jullie naar deze toffe locatie op een prachtige plek aan de Maas in Rotterdam? Kijk voor alle info en tickets op de website van het museum, klik hiervoor op de roze button.

Wil je de leukste tips voor ouders en kids in je mailbox ontvangen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Villa Zebra

Stieltjesstraat 21

3071 JV Rotterdam

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Villa Zebra

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie in het Onderwijsmuseum

Deze meivakantie spelen, leren en ontdekken kids van alles in het Onderwijsmuseum!

Vakantie in het Rijksmuseum

Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!

Vakantie in de Kunsthal

Vier de meivakantie in de Kunsthal met leuke vakantie-activiteiten en workshops.

Meivakantie in de Bieb

Vier de meivakantie in de Bieb in Rotterdam en doe mee met de leuke activiteiten!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas

Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief