Mus & kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen (8+)
Duik in een reusachtig avontuur vol bijzondere boswezens, een spookschip en een stad van scheepswrakken…
In Mus & kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen zien we hoe Mus als enige weet te ontsnappen wanneer de beruchte piratenbende De 5 Slangen haar stad heeft overvallen. Ze gaat op zoek naar kapitein Kwaadbaard: ooit lid van deze piratenbende en de enige die het tegen de brute leider op durft te nemen. Maar komt hun hulp wel op tijd?
Mus & kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen is een muzikale, vindingrijke en spannende voorstelling van de makers van de populaire jeugdvoorstelling De Brief voor de Koning. Met een stoer weesmeisje, een kapitein met een klein hartje, buitenbeentjes en plunderende piraten!
Wil jij deze heerlijke familievoorstelling zien? Klik dan snel door naar de website voor meer info en kaartjes!
Data:
- zondag 16 mei 2027 Zet in mijn agenda
Theater Zuidplein
Gooilandsingel 95
3083 DP Rotterdam
Openingstijden
16 mei om 13:30 en 16:00Prijs
€ 26,00Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Feest op zondag: Halloween / Sint Maarten
Ga creatief aan de slag rondom het bekende feest in Wereldmuseum Rotterdam!
Een goochelaar met lege handen
Bij All before death is life (8+) bij Maaspodium loopt van alles anders dan verwacht!
Berend Boekenvreter (4+)
Een warme, grappige en ontroerende poppenvoorstelling bij Theater ZuidpleinUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springen, stuiteren & lasergamen: kinderfeestje bij Jump-010
Toen Zita, de dochter van onze Kidsproof-reporter, 7 jaar werd, wilde ze een feestje om nooit te vergeten. En dat is gelukt! Haar feestje bij Jump-010 in Rotterdam was één groot avontuur vol energie, plezier en verrassingen.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Spannende Halloween-uitjes met kinderen in de regio Rotterdam
Het is volop herfst en dat betekent… pompoenen, spinnendraad en griezelige gezelligheid. 31 oktober is het weer Halloween! In en om Rotterdam is er van alles te doen voor kleine spoken en stoere heksen. Trek die verkleedkleren uit de kast en beleef samen een spannende dag.