Vue Vlaardingen
Zin om een middag een filmpje pakken? Kom dan naar Vue Vlaardingen!
Lekker met het hele gezin naar de film? Dat kan bij Vue Vlaardingen!
Neem opa en oma ook gezellig mee, want iedereen is welkom in deze gezellige bioscoop in het centrum van Vlaardingen. Er draaien de nieuwste films en ook aan de kleintjes is gedacht: tijdens de Minimornings op zondagochtend maken de jonkies kennis met de wondere wereld van het witte doek. Het licht is gedimd, het geluid staat zachter en je kunt altijd weg uit de zaal.
Kijk op de website om te zien welke film er draait. Klik hiervoor op de roze button. Wie weet zit je vanmiddag al lekker in de bioscoop!
Binnenkort een kinderfeestje organiseren? Kijk op Kidsproof voor onze tips voor leuke verjaardagsfeestjes!
Vue Vlaardingen
Veerplein 134e
3131 CN Vlaardingen
Openingstijden
Openingstijden kassa: maandag t/m zondag van 10.00 - 22.00 uur.Prijs
Zie website.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.
FunZone Barendrecht
Eindeloos speelplezier met de leukste attracties in het grootste speelparadijs van Barendrecht.
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.