Wagamama Rotterdam
Heerlijke Japanse gerechten voor ouders en kids krijg je natuurlijk bij Wagamama!
Lekker eten doe je bij Wagamama aan de Witte de Withstraat!
Aan de lange tafels, in de booth seat of op het terras kun jij en de kids genieten van de lekkerste Japanse gerechten.
Wat dacht je van verschillende curry’s, tepanyaki, ramen en gyoza’s? De kids kunnen bijvoorbeeld voor een rijstgerecht met kip, chicken noodles of fish bites gaan.
Geniet ook nog van de verse sapjes en van tropisch ijs!
Ga je eten op zondag? Dan krijg je het kindergerecht gratis bij een normale hoofdgerecht!
Het hele menu vind je onder de roze button.
Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips, acties & evenementen!
Wagamama Rotterdam
Witte de Withstraat 83-85
3012 BN Rotterdam
Openingstijden
Maandag t/m donderdag: 12.00 - 22.00 uurVrijdag en zaterdag: 12.00 - 23.00 uur
Zondag: 12.00 - 22.00 uur
Prijs
Zie de website voor het hele menuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk
Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken.
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!
Gave schaatsbanen in de regio!
Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!