
Waterspeeltuin BuytenDelft
Een heleboel water- en speelplezier heb je bij Waterspeeltuin BuytenDelft!
De waterspeeltuin van BuytenDelft is een prachtige plek aan de rand van Delft om te spelen, ontspannen en te ontdekken!
Er staan diverse speeltoestellen zoals wipkippen, glijbanen en schommels. Verder is er een grote speelboot, een kabelbaan, een graafmachientje en een watervijzel.
De waterspeeltuin is van april tot oktober geopend voor waterpret. In de andere maanden is er geen water, maar kun je wel het terrein gratis bezoeken om te spelen in de speeltuin en op het strandje.
Kom je ook langs?
Meer info kun je vinden op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Like ons op Facebook voor nog meer leuke tips, acties & evenementen!
Waterspeeltuin BuytenDelft
Korftlaan 3A
2616 LJ Delft
Openingstijden
9.30 - 17.00 uurPrijs
Zomerperiode (1 april - 1 oktober) €2- Winterperiode gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes aan en op het water in de regio Rotterdam
Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Kidsreporters op een spannende missie met Majoor Maas
Kidsreporter Ilse ging met 4 meiden onlangs op een heuse patrouille met Majoor Maas bij het Mariniersmuseum in Rotterdam! Het werd een spannend mariniersavontuur, compleet met camouflage, klimmen, koken en speuren. Lees hier hoe de mini-mariniers het beleefd hebben.