Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oldtimer huren

Op zoek naar een uniek uitje? Ga in een mooie oldtimer toffe routes en speurtochten rijden!

Op zoek naar een origineel uitje voor je verjaardag, familiedag, gezinsuitje of iets anders? Zoek niet verder: We Love Oldtimers biedt namelijk super originele uitjes aan, namelijk een oldtimer huren!

We Love Oldtimers is elke dag geopend voor verhuur. Ze hebben verschillende toffe tochten. Leuk voor in de winter is de Elfstedentocht, waarbij je de elf steden bezoekt. Ga lekker onder een dekentje zitten in de verwarmde oldtimer, geniet van warme choco, beantwoord onderweg de vragen en stop op leuke locaties. Ook een toffe route is de Fortenroute. Kies uit één van de 55 oldtimers en bezoek de mooiste forten van Nederland.

Ook leuk voor het hele gezin is de oldtimer rally speurtocht. Dit is een mooie speurtocht door de Betuwe. De speurtocht is te rijden in alle oldtimers, maar de Lelijke Eendjes (2CV’s) zijn hiervoor favoriet!

Meer weten of een oldtimer huren? Klik op de roze button.

Tip: bijna jarig? Houdt je kinderfeestje met een leuk Volkswagenbusje!

We Love Oldtimers

Dorpsweg 132B

4221 LL Hoogblokland

Openingstijden 7 dagen per week open voor verhuur
Mail direct

Mail direct naar We Love Oldtimers

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zó kies je een leuk vakantiekamp voor je kind!

Elk jaar duik ik er weer in: al die leuke vakantiekampen voor kinderen! Zo’n week vol met leuke activiteiten, plezier met andere kinderen en weer een stapje dichter bij zelfstandigheid. 

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

Wat zijn nu leuke lente-uitjes om te doen met kinderen?

De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes.... Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien en willen we weer graag naar buiten nu het - bijna - lente is. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief