Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tentoonstelling Marlou Fernanda

Ontdek het kleurrijke en persoonlijke werk van Marlou Fernanda in Wereldmuseum Rotterdam!

In de tentoonstelling Marlou Fernanda: A Time for Everything neemt de Rotterdamse kunstenaar je mee in haar tienjarige kunstenaarschap. Haar werk is een uitnodiging om stil te staan bij zelfexpressie, identiteit en ruimte innemen in de wereld. Van grote schilderijen tot intieme schetsen en handgeschreven notities: hier krijg je een veelzijdig inkijkje in Marlou Fernanda als maker én als mens.

Centraal staat haar alter ego Nu-Nu, dat jarenlang een belangrijk kanaal was voor haar expressie. De tentoonstelling laat zien hoe dit personage ontstond, welke rol het speelde in Marlou’s zichtbaarheid en hoe ze er uiteindelijk ook afstand van neemt. Met interactieve elementen en persoonlijke teksten nodigt ze bezoekers uit om na te denken over hun eigen verhalen en associaties rondom zelfexpressie en vrijheid.

Klik op de roze button voor meer informatie en tickets!

TIP: Bekijk onze Eropuit-pagina voor meer leuke activiteiten met het hele gezin. 

Wereldmuseum

Willemskade 22

3016 DM Rotterdam

Openingstijden Zie website via de roze button
Prijs Zie website via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Wereldmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

1 april: 10 grappen om kids (of ouders) voor de gek te houden

1 april komt eraan! Je kinderen in de maling nemen moet af en toe kunnen... en deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu te slim af zijn?

Kikkerdril vangen en verzorgen: hoe doe je dat?

Zoonlief wil graag zijn spreekbeurt houden over kikkers. Om te zien hoe deze diertjes groeien moet er natúúrlijk ook kikkerdril worden gezocht... Dus wij hebben kikkerdril gevangen en ons verdiept in het wel en wee van 'onze' drilletjes die (tijdelijk!) bij ons logeren.

De leukste uitjes en activiteiten met Pasen voor kinderen

Met de kinderen eropuit met Pasen? Wij weten nog wel een aantal leuke adresjes en activiteiten! Van fijne plekken voor een paasontbijt of -brunch met de familie tot eierfeest. Check ook onze tips waar je kids paaseieren kunnen zoeken in de regio Rotterdam.

24 x pimp je paasei zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief