Westerkaatje Noord
Westerkaatje is een gezellige trattoria en traiteur in Noord waar alles draait om lekker eten en drinken!
Westerkaatje Noord is een combinatie van Traiteur en Trattoria. Dus niet alleen eten halen en meenemen, maar ook heerlijk zitten en genieten van wat de keuken van Westerkaatje je voorschotelt.
Er hangt een heerlijk ongedwongen sfeertje. Je kan er even een drankje en hapje doen na je werk, bijkletsen met vrienden, een gezellige avond met de buren hebben of uitgebreid tafelen met familie. Met een glas Italiaanse wijn in de hand en een charcuterie plank of een bordje met Spaanse kazen voor je neus.
Ook aan de kids is gedacht. Op de menukaart staan zogenaamde kinderkratjes. Dit zijn goed gevulde kratjes voor een lunch of een diner. Uiteraard met eten & drinken waar kids van houden, maar die wel gezond zijn. Verder zijn er lange tafels waar ze lekker aan kunnen kleuren.
Kortom: het is goed toeven en proeven bij Westerkaatje Noord!
Tip: Volg je ons al of Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen!
Westerkaatje Noord
Benthuizerstraat 60-D
3036 CK Rotterdam
Openingstijden
Dinsdag 16.30 - 23.00 uur
Woensdag 11.30 - 23.00 uur
Donderdag 11.30 - 23.00 uur
Vrijdag 11.30 - 23.00 uur
Zaterdag 11.30 - 23.00 uur
Zondag 11.30 - 21.00 uur
Maandag gesloten
Prijs
Een kinderkratje voor de lunch kost € 7,50. Een kinderkratje voor het diner € 9,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.