Margrietroute
Maak kennis met de Preekhilpolder, waar je ontdekt dat de zee nooit echt verslagen is.
Tijdens deze wandelroute van 2,5 kilometer maak je kennis met de Preekhilpolder, een stuk land dat is veroverd op het water van de Grevelingen. Extra binnendijken en een ingevallen dijk laten zien dat de zee nooit echt is verslagen. In de polder spot je wilde bloemen, graslanden en een Duitse bunker.
Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer in Huis Van Gijn
Buitenspelen en terug in de tijd bij Huis Van Gijn deze zomervakantie
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.