Zwembad De Louwert
Zwemmen, ravotten en spelen met de speelmaterialen in Zwembad De Louwert!
Gezellig met vrienden, vriendinnen of familie naar het zwembad? Kom samen ravotten en spelen in het water! Het zwembad heeft een springplank in het wedstrijdbad, een mooie waterglijbaan in het tweede bad, een bubbelbad en een leuk peuterbad met glijbaan.
Let op: kids zonder zwemdiploma zijn verplicht zwemvleugels of een zwemvestje te dragen en onder begeleiding te zijn van minimaal één volwassene.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zwembad De Louwert
Hoge Kade 70
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mooie pluktuinen voor kinderen
Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Sportieve uitjes met kids in Rotterdam
Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.