Zwembad De Louwert
Zwemmen, ravotten en spelen met de speelmaterialen in Zwembad De Louwert!
Gezellig met vrienden, vriendinnen of familie naar het zwembad? Kom samen ravotten en spelen in het water! Het zwembad heeft een springplank in het wedstrijdbad, een mooie waterglijbaan in het tweede bad, een bubbelbad en een leuk peuterbad met glijbaan.
Let op: kids zonder zwemdiploma zijn verplicht zwemvleugels of een zwemvestje te dragen en onder begeleiding te zijn van minimaal één volwassene.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zwembad De Louwert
Hoge Kade 70
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waar zijn leuke kerstmarkten in en om Rotterdam?
Kerstmarkten maken ons altijd blij! Warme chocolademelk, leuke kersthebbedingetjes, vrolijke kerstliedjes, heel veel lichtjes, knapperende haardvuren, optredens en natuurlijk de kerstman himself... Kom alvast helemaal in kerstsfeer met dit overzicht van gezellige kerstmarkten, winterfairs, winterfeesten en kerstfestijnen in de regio Rotterdam!
Volop winterpret in Plaswijckpark
Schaatsen, curling, en warme choco. Maar ook de leukste dieren spotten, skelteren in de verkeerstuin en losgaan in de gave binnenspeeltuin Het Huis in de Heuvel! Maak je op voor een heerlijk dagje winterse pret in Plaswijckpark. Er is zóveel te zien, doen en beleven in dit grote speelpark in Rotterdam. Nou ja… kijk zelf maar!
Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear
Op zoek naar een activiteit die je samen doet én die iets blijvends oplevert? Dan is samen met je kind een Make a Bear knuffel maken echt een aanrader. Je creëert niet alleen een zacht vriendje, maar ook een warm moment dat jullie niet snel vergeten. Het vullen en aankleden is zó leuk om samen te doen.