Zwemles in De Louwert
De juiste zwemles voor je kind vind je bij Zwembad De Louwert!
Zwemles voor kids
Zoek je de juiste zwemles voor je kind? Bij De Louwert heb je meerdere goede mogelijkheden. Zo is er de reguliere zwemles, zwemles in de zomervakantie of een Turbocursus. Je bepaalt zelf hoe snel jouw kind het Zwem-ABC en de Nationale norm zwemveiligheid behaalt.
Benieuwd wat de verschillende lessen inhouden? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zwembad De Louwert
Hoge Kade 70
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!