Zwembad Hoogvliet
Kom lekker spetteren bij Zwembad Hoogvliet! Leuk voor alle leeftijden.
Zwembad Hoogvliet is een eenvoudig, maar goed verzorgd zwembad.
Zwembad Hoogvliet biedt een mooi wedstrijdbad dat vooral geschikt is voor banenzwemmen en zwemles. Daarnaast organiseren ze regelmatig kinderactiviteiten met diverse speelelementen in het water.
Ook vind je er een peuterbad en een bubbelbad.
Meer info? Klik op de roze button.
Like Kidsproof Rotterdam op Facebook voor nog meer handige tips!
Zwembad Hoogvliet
Middenbaan Zuid 400
3191 AH Hoogvliet Rotterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!
Herfstvakantie Wereldmuseum
Vier Día de Muertos en maak de mooiste fantasiewezens tijdens de herfstvakantie in Wereldmuseum Rotterdam
Herfstvakantie op de Euromast
Ontdek het herfstvakantieprogramma van de Euromast met speurtocht, schminken en mini-bootjes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas
Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.