Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat School
Gepubliceerd op 15 augustus 2025
Krijg je standaard "goed" als antwoord op je vraag hoe het was op school? Stel de juiste vragen en klets er na schooltijd op los met je kroost. De Kidsproof Kletspraat Schooleditie staat vol met gespreksstarters over de schooldag.
We willen allemaal weten wat er omgaat in dat hoofdje van ons jonge grut. Met de Kidsproof Kletspraat edities kom je tot de leukste gesprekken.
Speciaal voor de momentjes na school, hebben we de Schooleditie in het leven geroepen. Want hoe lang moet de pauze duren volgens jouw kleine? Of hoe ziet de perfecte schooldag eruit? Daar heeft een kind vast iets op te zeggen. Download ‘m hieronder!

Tip: ben je uitgekletst met deze Kletspraat bekijk ook eens onze andere Kletspraat edities of één van de leuke kletsboeken van Gezinnig Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?Meer inspiratie
Cinekid Dagfestivals
Cinekid-films, creatieve workshops en belevenissen in het MediaLab op verschillende locaties in Twente
Door de bril van Bannink
Een feestelijke, muzikale voorstelling vol bekende meezingliedjes met het Reisopera Kinderkoor
Open Huis Oldenzaal
Dompel je onder in kunst en cultuur tijdens de open huizen van Kaliber!