Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant de Schoppe

Geniet van de uitgebreide kaart met streekproducten terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin.

Omringd door weilanden en gelegen aan de rand van vakantiepark De Twee Bruggen vind je restaurant De Schoppe. Kom een heerlijk hapje eten, gemaakt met en van verse lokale producten. Natuurlijk kun je ook genieten van een kop koffie met een lekker gebakje. En wanneer jij op het terras zit, heb je uitzicht op je spelende kinderen in de aangrenzende zand- en waterspeeltuin.

Er is een uitgebreid kindermenu, zelfs met voorgerecht. Zo gaan jullie echt helemaal samen dineren. Natuurlijk wordt ook met de ‘moeilijke’ eters rekening gehouden.

Bowlen

Het park beschikt over 4 bowlingbanen, inclusief bowlingballen voor kinderen. De kleinsten kunnen op de kindvriendelijke bowlingbaan, waarbij de ballen op de baan blijven.

Tip: voordat je gaat eten er nog op uit? De leukste Achterhoekse activiteiten en tips vind je hier!

Restaurant de Schoppe

Meenkmolenweg 23

7109 AH Winterswijk Miste

Openingstijden hele jaar door, zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Restaurant de Schoppe

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

10x Creepy Halloween snacks

In het thema, maar niet echt eng. Vooral lekker, én heel gezellig om samen te maken!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief