
Kom de hele dag ontbijten!
Smullen bij Frank & Charlie in hartje Enschede. Met terras en leuke giftshop!
Ik zou de hele menukaart wel willen opnoemen, want wat hebben ze hier lekkere dingen! Smul de hele dag door van ontbijt fritatta’s, smoothie bowls, cheesecake (mag best), turks brood met heerlijk dips en nog veel meer.
Frank & Charlie kleuren net een beetje buiten de lijntjes. Een bezoek voelt als een mini vakantie. Wereldse kaart, die iedereen wel lust. Zo worden groentes en fruit eten wel heel leuk.
Ga met mooi weer buiten zitten op het terras voor het pand of gezellig in de achtertuin. Reserveren is niet mogelijk, ga gewoon gezellig langs!
Frank & Charlie
Windbrugstraat 12
7511 HE Enschede
Openingstijden
dinsdag t/m zondag 08:30-17:00
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?