Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tuinen van Herinckhave

Verschillende activiteiten en workshops voor jong en oud vind je bij de Tuinen van Herinckhave!

Een groene ontmoetingsplek waar mensen dichterbij de natuur, dichter bij elkaar en dichter bij de herkomst van eten komen. 

Je vindt deze prachtige plek op landgoed Herinckhave met een herbouwde veldschuur. Deze prachtige tuinen worden stap voor stap uitgebreid. Maar er is ook een veldschuur waar een dagbesteding is voor mensen met een ondersteuningsbehoefte. Ook is er op de zaterdag een opvang en in de vakantie een ondersteuningsbehoefte voor kinderen en jongeren.

Het is een uitgesproken plek om elkaar te ontmoeten en nieuwe dingen te ontdekken. 

Wil je meer weten over de Tuinen van Herinckhave? Klik dan op de roze websitebutton voor hun website. 

Op zoek naar meer leuke uitjes? Kijk dan in onze Eropuit pagina.

Tuinen van Herinckhave

Herinckhaveweg 11

7666 LZ Fleringen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Tuinen van Herinckhave

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Maisdoolhof Buurse

Het perfecte uitje in de buitenlucht: lekker dwalen door het maisdoolhof!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Blagenparadijs Zwarte Cross

Het Blagenparadijs op de Zwarte Cross is cooler dan ooit! Van 16 t/m 19 juli in Lichtenvoorde.

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!

Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief