Pelle’s IJslokaal
Pelle's IJslokaal is 7 dagen in de week geopend voor heerlijk schepijs!
Bij Pelle’s IJs- & Chocoladelokaal in Deurningen ben je aan het juiste adres voor een heerlijk verfrissend ijsje. Kies een van de 24 smaken schepijs of ga voor een lekker softijsje. De kids worden altijd blij verrast met een snoepje in het hoorntje, hoe leuk?!
Op het plein naast het terras is een nieuwe buitenspeeltuin aangelegd. Perfect om zelf lekker even het terras op te gaan en de kinderen te laten spelen. En wist je dat er binnen een heuse Pelle’s Jungle voor de kleine aapjes is?!
Bij elk bezoek aan Pelle’s kunnen kinderen een jungle sticker sparen in hun jungle boekje. Wanneer deze vol is krijgen ze van Pelle’s een Luiaard!
Genoeg redenen om eens naar Deurningen te gaan en te genieten van de Twentse gastvrijheid. Stel jezelf de vraag: Waarom niet vandaag?
Tip: wil je op de hoogte blijven van de laatste tips en nieuwtjes? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief!
Pelle's eten & drinken
Hoofdstraat 9
7561 AB Deurningen
Openingstijden
Dagelijks van 12.00 - 20.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zonsverduistering met kinderen: zo maak je van 12 augustus een onvergetelijke dag!
Op woensdag 12 augustus is er iets heel bijzonders te zien aan de hemel: een gedeeltelijke zonsverduistering! De maan schuift dan langzaam voor de zon langs, waardoor het lijkt alsof er een hapje uit de zon wordt genomen. Dat zie je natuurlijk niet elke dag! Met deze leuke tips maak je er thuis een gezellige én leerzame eclips-dag van.
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)