Boomkroonpad Bad Iburg
Wandelen hoog door de bomen, met uitzicht op het kasteel en het Teutoburger woud.
Het boomkroonpad kronkelt tussen de toppen van het Teutoburger woud en verbindt verschillende uitkijkplatformen die lijken op vogelnesten. Van hieruit biedt het pad een fantastisch uitzicht op het terrein van het kasteel Iburg en het Teutoburger Woud.
Het pad heeft een lengte van 600 meter en is op de hoogste punten wel 26 meter hoog. Het startpunt is bij de ingangstoren: hier heb je de keuze tussen 158 traptreden en een lift – het boomkroonpad is namelijk ook barrièrevrij, alle niveaus zijn dus ook toegankelijk voor rolstoelen. Eenmaal boven vind je bordjes met informatie over de natuur, geologie en geschiedenis van het bos.
Bezoek de website (via de roze button) voor meer informatie over het boomkroonpad.
Op onze Eropuit pagina kun je nog veel meer uitjes over de grens vinden!
Boomkroonpad Bad Iburg
49186 Bad Iburg
Openingstijden
Zie websitePrijs
zie websiteLijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)