
Rock’n’popmuseum
Als een live concert voor de hele familie!
In het geheel vernieuwde rock’n’popmuseum kunnen bezoekers genieten van een fascinerende reis langs de verschillende thema’s en periodes van de Popmuziek. Gronau is slechts 20 minuten rijden van Oldenzaal.
De verschillende ruimtes behandelen thema’s zoals Rebellion, Live on stage en Performance. Binnen de expositie is er voor alle leeftijden een multimediale belevenis van geluiden, beelden en artefacts.
Ook voor kinderen is het museum een muzikale belevenis. Door de koptelefoon leren ze van alles over de diverse thema’s en op verschillende plekken in het museum is er mogelijkheid om dingen uit te proberen of zelf muziek te maken. Klik maar eens op de websitebutton om een beeld te krijgen.
Tip: combineer een bezoek aan het museum met een drankje in het museumcafé en laat de kinderen lekker uitrazen in het naastgelegen speelpark.
Rock'n'popmuseum
Udo-Lindenberg-Platz 1
48599 Gronau (Westfalen)
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag: 10.00 -18.00 uurPrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Else am See
Een heerlijk strand aan de Quendorfer See bij Schüttorf met een groot speeltoestel en een restaurant!
Boomkroonpad Bad Iburg
Wandelen hoog door de bomen, met uitzicht op het kasteel en het Teutoburger woud.
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
50 dingen die je thuis kunt doen met kids
Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)