
Bistro Le Primeur
Lekker met het heel gezin uit eten bij het de prachtig gelegen Bistro Le Primeur in Bornerbroek.
Gastvrijheid en gezelligheid staan centraal in bij Bistro Le Primeur. Schitterend gelegen in het hartje van Bornerbroek. Een ideale plaats voor een romantisch etentje of een zakelijk diner
Bistro Le Primeur heeft een heerlijke lunch-kaart, menu-kaart en wijn-kaart, maar heeft ook de lekkerste gerechten om mee te nemen en thuis op te eten, zoals: spare ribs, runderenentrecote, varkenshaas en saté.
Maar ook aan de kleintjes is gedacht met het speciale Kindermenu. Zij kunnen genieten van een stukje biefstuk of zalm, maar ook gewoon van een lekkere frikandel of kroket. Voor ieder wat wils!
En geef je een feestje? Bisto Le Primeur verzorgt met liefde de catering en neemt jou het werk uit handen zij doen er alles aan om het naar jouw wens te verzorgen. Voor het reserveren van een buffet geldt een minimum van 15 personen. Buffetten worden geleverd inclusief borden en bestek.
Wil je meer weten of de verschillende menu´s alvast bekijken? Klik dan op de roze websitebutton.
Bijna jarig en op zoek naar een origineel bakfeestje……Dat kan bij Bakkerij Steggink in Bornerbroek!
Bistro Le Primeur
Lohuisstraat 1
7627 NL Bornerbroek
Openingstijden
Ma, Woe, Do, Vrij: vanaf 12.00 uur| Zaterdag en zondag: vanaf 14.00 uur.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!