Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op ontdekking met Sammy

Ontdek Noordoost-Twente samen met Salamander Sammy en de kinderschatkaart!

De pientere salamander Sammy wil graag samen op ontdekkingstocht. Er is namelijk altijd wat te beleven in Noordoost-Twente. De Tourist Info’s in Noordoost-Twente hebben een gezamenlijke kinderschatkaart uitgegeven. Dat is een overzichtelijke plattegrond van Noordoost-Twente met daarop de musea en kinderactiviteiten duidelijk getekend en een overzicht van kinder-doe-locaties per categorie. Zoals bijvoorbeeld: midgetgolf, kinderboerderijen en speeltuinen.

Op zoek naar avontuur? Ga dan eens met kanovaren of klimmen. Gek op geschiedenis? Bezoek dan één van de musea, met speciale activiteiten voor kinderen. Toch liever zwemmen? Neem dan een duik in één van de zwemwateren of zwembaden van Noordoost-Twente.

Bij elke activiteit waarbij het stempelicoon Sammy staat kan een stempel worden gezet op de schatkaart, wanneer je 5 stempels hebt verzamelt kan je met je schatkaart naar één van de Tourist Info’s in Noordoost-Twente en ontvang je een cadeautje.

Super leuk natuurlijk! Ga jij op ontdekkingstocht met Sammy? Ga dan naar een Tourist Info bij jouw in de buurt en haal je kinderschatkaart.

Klik op de roze websitebutton om een Tourist Info bij jou in de buurt te vinden.

Wist je dat je de categorie ´Eropuit´ op onze website ook heel veel leuke plekjes in Twente kunt vinden?!

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe traktatie ideetjes!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

9x Uitkijktorens in Twente

Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Zo maak je zelf een kabouterpad

Kabouterpaden zijn een favoriet uitje met jonge kinderen. Bij de start krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg. Echt heel leuk en té schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie voordeur.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief