Kabouterpad Ruurlo
Zet je rode puntmuts op en ga mee met Wouter Kabouter!
Het kabouterpad is speciaal voor kinderen van 2 t/m 6 jaar en is 1,5 kilometer lang. Houten paaltjes in de vorm van kabouters wijzen de weg. Onderweg kunnen de kinderen allerlei spelletjes doen en leren ze van alles over de natuur. En over kabouters natuurlijk!
Het boekje ‘Op pad met Wouter Kabouter’ en de kaboutermuts zijn tijdens openingsuren te koop bij De Heikamp of VVV Ruurlo.
Wat is er nou lekkerder dan een heerlijke pannenkoek na alle nieuwe ontdekkingen op het kabouterpad? Ga dan naar Pannenkoekenboerderij De Heikamp.
Klik voor meer informatie op de rode websitebutton.
Tip: houd onze Uitagenda in de gaten voor de coolste activiteiten!
De Heikamp
Hengeloseweg 2
7261 LV Ruurlo
Openingstijden
april - november: dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uurnovember - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?