De Bessentuin
Wil jij graag een keer je eigen fruit oogsten? Dit kan bij De Bessentuin!
De Bessentuin is 15 jaar geleden gestart door Tonny en Erny Lubben in Burcht, na overname van een bestaande blauwebessenkwekerij.
De Bessentuin heeft allerlei soorten zachtfruit zoals rode, zwarte en witte bessen, frambozen, bramen, rode en groene kruisbessen. De Bessentuin werkt met een 6-tal rassen blauwe bessen, ieder ras met zijn eigen oogsttijd waardoor er de hele zomer geplukt kan worden.
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Tip: Voor meer uitjes in de natuur klik je hier!
De Bessentuin
Bruchterbeekweg 26
7696 BA Brucht
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 9:00 tot 17:00 uurZaterdag: 10:00 - 16:00
Prijs
Zie website voor actuele tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Korting
Oyfo Techniekmuseum
Ga op ontdekkingstocht door het interactieve Oyfo Techniekmuseum in Hengelo!
Escaperoom Hof te Langelo
Een escaperoom in een échte melkstal op een werkend melkveebedrijf.
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Enschede
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Enschede, een tof gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie met kinderen in Twente
De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?
19x herfst activiteiten om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje en rode bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!