Word hulpboswachter!
Ben jij uit het goede boswachterhout gesneden? Ben jij een natuurvriend? Een boswachter in spe?
Dan kan Boswachter Bart van Staatsbosbeheer Sallandse Heuvelrug jouw hulp gebruiken! De Hulpboswachter is een ruige tocht voor stoere jongens en meiden.
Per groepje leen je een rugzak met o.a. verrekijker, kompas, en het Hulpboswachtershandboek met opdrachten. Elke Hulpboswachter krijgt een jasje en logboek, het logboek mag je houden. Met het Hulpboswachtershandboek en hulpboswachtersjas vol met gadgets ga je op pad. Bij terugkomst krijg je in het Buitencentrum het diploma van de Boswachter Academie.
Trek stevige schoenen aan en kleed je op het weer! De tocht duurt 2 uur en is op eigen gelegenheid.
We hebben nog meer leuke activiteiten voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!
Buitencentrum De Sallandse Heuvelrug
Grotestraat 281
7441 GS Nijverdal
Openingstijden
april t/m oktober: dagelijks van 10:00 - 17:00 uurnovember t/m maart: di t/m zo 10:00 - 16:00 uur
gesloten 25 en 31 december en 1 januari
Prijs
€ 5Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.