Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderatelier (6+)

Lekker creatief bezig zijn? Haal de kunstenaar(es) naar boven in het Kinderatelier!

Met kunst kun je alle kanten op. Het is niet alleen heel erg leuk en uitdagend om creatief bezig te zijn, het is ook nog eens ontzettend goed voor je! Het is een leuke manier om mensen te leren kennen, om je hersenen te trainen en om je gevoel om te zetten in iets tastbaars.

Bij het Kinderatelier worden de mooiste kunstwerken gemaakt met allerlei verschillende materialen. Het gaat op een speelse manier en in een eigen tempo. Fantasie krijgt de vrije loop! Boetseren, tekenen, schilderen, werken met textiel, druktechnieken. Er komt van alles aan bod.

Je vind het Kinderatelier in Oldenzaal, Almelo, Wierden en Enschede. Het aanbod kan verschillen per lokatie. Klik op de roze website button voor meer informatie. 

Kaliber Kunstenschool biedt nog veel meer cursussen aan. Wat dacht je van een instrument, of zang, of dans, of theater – er is genoeg te doen!

Tip: Hier vind je nog meer leuke en creatieve clubjes!

Kaliber Kunstenschool

Willem Wilminkplein 1

7511 PG Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Kaliber Kunstenschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

Vaderdag-tips om zelf te maken!

Vaderdag komt eraan. Dé dag om alle papa’s eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens hier!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief