Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Preston Palace

Een echte indoor-kermis, een subtropisch zwemparadijs en een geweldig hotel. Dat is Preston Palace.

Is het slecht weer maar wil je even in de octopus of de botsauto’s? Of naar de bioscoop, of midgetgolfen of bowlen of zwemmen? Je denkt vast: dat kan nooit allemaal op 1 plek. Kom naar Preston Palace in Almelo en begin met genieten!

Indoor kermis

In de Indoor-kermis staan veel spannende attracties, zoals jumping star, disk’o of de extraordinairy bikes. De kermis is wat ons betreft geschikt voor de iets oudere kinderen, vanaf een jaar of 8. Dan zijn ze lang genoeg voor de meeste attracties.

Subtropisch Zwembad

Het subtropisch zwemparadijs is echt een bijzonder zwembad! Het lijkt wel alsof je in een attractie van de Efteling terecht bent gekomen. In het warme water kun je heerlijk zwemmen en spelen. Wie durft er het aquarium vol met piranha’s midden in het bad van dichtbij te bekijken? Voor de kleintjes is er een lekker verwarmd kinderbad met glijbaan. Er zijn handige kinderboxen en een babyverschoonruimte. Je kunt gezellig met het gezin een dagje vullen vol zwemplezier! De entreeprijzen liggen iets hoger dan een gemiddeld zwembad maar je kunt je hier gerust een hele dag vermaken. Kinderen tot 10 jaar mogen alleen onder begeleiding zwemmen.

En alsof dat nog niet genoeg is:

Speedway Gamehall
Bioscoop
Bowlingbaan
Indoor minigolf
Speluitgifte
Animatie team

Wel weer naar huis gaan he 😉
Voor meer informatie en arrangementen klik je door via de roze button naar de website. Je kunt hier ook hele leuke kinderfeestjes vieren!

Tip: kijk ook op onze site voor andere leuke zwembaden via onze Eropuit categorie

Preston Palace

Laan van Iserlohn 1

7607 PT Almelo

Openingstijden

zie website

Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Preston Palace

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!