
Kinderfeestje bij de Höfte
Een gezellig kinderfeestje op de boerderij? Ga naar de Höfte in Oldenzaal!
Wil je eens wat anders met je verjaardagsfeestje doen? Vier dan een “Buitenfeestje” bij de Höfte!
De jarige krijgt een echte feesthoed en er wordt voor je gezongen!
Feestjes
- het Kabouterpad (4 )
- Leo Lieveheersbeestje (7 )
- Huid en Haar (9 )
Eerst krijg je uitleg over het programma. Dit is uitgezet op het terrein van de Höfte. De kinderen krijgen spullen mee voor de activiteiten die ze onderweg tegenkomen.
Natuurlijk krijg je na afloop iets te drinken en iets lekkers.
Klik snel verder naar de website via de roze button, waar alle infornatie over deze leuke kinderfeestjes op staat.
Tip: wij hebben nog veel meer kinderfeestjes voor je verzameld!
De Höfte Natuur- en Milieu Educatief Centrum
Operalaan 152
7577 JA Oldenzaal
Openingstijden
De feestjes worden gegeven van maart t/m oktoberPrijs
€4,50 per kind (met minimum van €30 per feestje)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?