Blogs & inspiratie
Koningsdag cupcakes
Gepubliceerd op 6 april 2025
Super makkelijk, maar ook super leuk. Koningen en Koninginnen bakken. Eerst gezellig, dan handig als traktatie, of misschien wel als handeltje voor Koningsdag. Alle benodigdheden zijn gewoon te koop in jouw supermarkt. Het belangrijkste ingrediënt: jullie creativiteit!
Het recept: kopen – mengen – bakken – versieren.
Niet ingewikkeld, gewoon uit een pakje. Wel heel leuk om samen te doen. En met een heel smakelijk resultaat!
De cupcakes kan je maken van cakemix (wij kozen voor de kwark-cake) of natuurlijk van de cupcake-mix. Wij hebben de topping gemaakt van botercreme, en van de kant en klare frosting. Alle decoraties (ook de oogjes en de spuitzakken) liggen ook in de (wat grotere) supermarkt.
Benodigdheden:
Bakmix
Cupcake bak-blik
Cupcakevormpjes
Topping: Botercreme of kant-en-klaar
Spuitzak
Cocktailprikkers met vlaggetjes
Decoratie oogjes (of zelf maken van rolfondant en hagelslagjes)
Versier stiften (eetbaar)
Sprinkle-mix. Of hagelslag, vruchtenhagel, blauwe/roze muisjes, etc.
Versier ze ook eens met vers fruit!
Veel plezier!

Lees ook:
Alle blogs
Winteruitjes in januari
Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
De leukste carnavalsoptochten van Twente
Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!Meer inspiratie
Voorstelling: Kleine Aap
Een kleine aap met een groot verhaal, te zien bij jouw bibliotheek in Hof van Twente!
Dirk Scheele Winterpret (2+)
Winterse gezelligheid met de interactieve muziekvoorstelling van Dirk Scheele
Poolparty zwembad Delfinoh
Megafeest in het binnenzwembad van Delfinoh