Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

L&T Erlebnisquartier & Hasewelle

Een surfspot in het centrum van Osnabrück. Midden in de winkel, met echte golven!

Golfsurfen in een sportwinkel? In de Hasewelle, onderdeel van het L&T Erlebnisquartier in het centrum van Osnabrück, kan het. Het is een unieke plek, want je kunt hier echt leren golfsurfen op een machinaal gemaakte golf. In Nederland zijn er wel kleinere banen beschikbaar, de ‘flowriders’, maar die zijn alleen geschikt voor een klein bodyboard. Echte surfdudes en dudettes kunnen hier staand op hun board de golf bedwingen.

Je krijgt surfles van een ervaren instructeur. Surfplank, wetsuit en helm zijn bij de prijs inbegrepen. Een les duurt 45 minuten. Het is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, mits ze minstens 1,40m groot zijn en 35kg wegen.

In de markthal/foodcourt ernaast kunnen jullie bijkomen van alle inspanning en genieten van een burger, noodles, friet, taart, smoothies en nog veel meer. In het L&T warenhuis kun je uitgebreid shoppen. Hier vind je de nieuwste mode, speelgoed, sportartikelen en de laatste woontrends.

In het centrum is het betaald parkeren. De L&T parkeergarage heeft veel plekken. Klik op de roze website button voor meer informatie.

Foto’s van: Marketing Osnabrück, Tim Tolhuysen, Joachim Grothaus.

L&T Hasewelle

Große Straße 27-32

49074 Osnabrück

Openingstijden dinsdag t/m vrijdag 13:30-18:30. Zaterdags van 10:30-18:30
Prijs 8-14 jaar: €39,- 15+: €49,-
Mail direct

Mail direct naar L&T Hasewelle

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Top 10 spelletjes voor thuis

Oké, voor spelletjesfanaten zoals wij was dit natuurlijk als wakker worden in een snoepjeswinkel! Maar liefst 10 populaire spellen op de stoep en één opdracht: onze favoriet kiezen. Van nostalgie tot echte klassiekers in een nieuw jasje voor de kinderen en fijne spelletjes voor even tussendoor. Moeilijk kiezen...

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!