Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Ontdekatelier

Het creatiefste kinderfeestje waarbij je mag kleideren, verfen, mengen, ontdekken en maken!

Heb je zin in een kinderfeestje waar je kind naar hartenlust kan kliederen met verf, mag ontdekken, en niemand zich druk maakt om een beetje troep? En het allerbeste: jij hoeft niks op te ruimen!

Bij Het Ontdekatelier draait alles om plezier, verwondering en creativiteit. Met (water)verf, sjablonen, rollers en andere verrassende materialen gaan kinderen op ontdekkingsreis. Ze mogen experimenteren, combineren, mengen en kliederen – precies zoals zij het willen. Geen vaste uitkomst, geen prestatiedruk. Gewoon genieten van het maken en vies worden mag!
Het resultaat? Stralende koppies, zelfgemaakte kunstwerken en een onvergetelijk feestje waar kinderen nog dagen over napraten.

Of je nu een rustig dromertje hebt of een energiek kliederkind: hier komt ieder kind tot zijn recht.

Praktisch:
Duur: ± 1,5 uur
Leeftijd: 4 t/m 12 jaar
Locatie: Ontdekatelier, Blekerstraat 165,  Enschede
Data en tijden in overleg

Meer info en reserveren kan via de roze website button.

Studio Gooi

Blekerstraat 165

7513 DT Enschede

Openingstijden in overleg
Prijs €17,50 per kind.
Mail direct

Mail direct naar Studio Gooi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Twickel vlonderpad wandeling

Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief