
Okids zomerweken
Op zoek naar Atlantis tijdens de OKids Zomerweken
Iedere woensdag en zaterdag kunnen Oldenzaalse basisschoolkinderen de hele dag deelnemen aan leuke activiteiten. Samen gaan ze op zoek naar de verloren stad Atlantis. Hiervoor moeten ze samen werken met de piraten en zeemeerminnen.
OKids bestaat eind dit jaar 12½ jaar! Op de laatste zaterdag mogen de kinderen die hebben meegedaan , mee naar een pretpark. De activiteiten bestaan uit sport, spel, knutselen en een stukje verhaal.
Met mooi weer bestaan activiteiten uiteraard uit ’s zomerse activiteiten met water, ijsjes en veel drinken en fruit.
Alle basisschool kinderen zijn van harte welkom, maar de activiteiten worden geadviseerd voor kinderen tussen de 5 en 10 jaar.
Alle zomer sport en spel activiteiten zijn zonder verplichte bijdrage te bezoeken. Een vrijwillige gift wordt altijd op prijs gesteld en wordt besteed om de activiteiten en materialen te bekostigen.
Voor het afsluitende dagje weg naar het pretpark en enkele zwem-maandagen wordt er wel een bijdrage gevraagd. Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Data:
- woensdag 16 juli 2025
- zaterdag 19 juli 2025
- woensdag 23 juli 2025
- zaterdag 26 juli 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
OKids
Schapendijk 37
7574 PG Oldenzaal
Openingstijden
10:0-16:00Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! De zomereditie van de Twentse hotspotgids is er weer! Vol met de leukste tips, handig om te bewaren & mee te nemen. Compleet met plattegrond. Waar gaan jullie allemaal heen deze vakantie?
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!