
NK Buikglijden
Het spektakel van de zomer in Reutum
Het hele dorp helpt mee, want buikglijden, wie heeft dat als kind nou niet gedaan.
Smeer je in met sop en glijden maar! De gigantische glijbaan zorgt ieder jaar opnieuw voor lachende gezichten. Voor de kleintjes is er een speciale buikglijbaan en springkussen aanwezig.
NK Buikglijden begon ooit als een ludiek idee, maar groeide uit tot een jaarlijks spektakel vol snelheid, water en plezier. Jong en oud komen samen in Reutum om te glijden, te juichen en te genieten. De unieke sfeer en het enthousiasme van zowel deelnemers als publiek maken het evenement onvergetelijk.
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Data:
- zaterdag 23 augustus 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Halverwege de zomervakantie
Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!