
Militairy Boekelo
Crosscountry paardensport op top niveau, met kidsdorp en een hoop Twentse gezelligheid.
Niet alleen de wedstrijd blijkt jaarlijks weer de grote trekpleister. Struinen door prachtige natuur slechts een keer per jaar opengesteld voor publiek. Leuke aankopen doen en nieuwe fashion en lifestyle trends ontdekken op de zeer uitgestrekte Military Herfst – Fair. Meer dan honderd standhouders verleiden de bezoeker met exclusieve sieraden, auto’s, kunst, wellness etc. Dit alles natuurlijk andermaal onder het genot van verleidelijke bieren, prachtig wijnen en een keur aan finger food tot a la carte.
Gratis entree kidsdorp tijdens Military Boekelo – Enschede
Op zaterdag 11 oktober en zondag 12 oktober verzorgt Humankind met veel plezier het Kidsdorp. Dit gebeurt op het hoofdterrein (Herfst – Fair). Onder begeleiding van professionele pedagogisch medewerkers van Humankind kunnen de kinderen naar hartenlust darten, boogschieten, op een echt paardje rijden of heel grappig … op een stokpaardje!
Er is een heuse mini crosscountry ingericht en kunnen kinderen onder begeleiding naar hartenlust ‘paardje rijden’. De Mini Military is voor alle kinderen toegankelijk. De begeleiding wordt verzorgt door Humankind, Hobby Horsing khtviento en Ponystal Banjer.
Openingstijden
Het Kidsdorp is geopend op zaterdag 11 en zondag 12 oktober van 10.00 tot 17.00 uur. De entree is gratis en van tevoren inschrijven is niet nodig.
Data:
- zaterdag 11 oktober 2025
- zondag 12 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Militairy Boekelo
Landsteinerlaan 45
7548 AL Enschede
Openingstijden
10:00-17:00Prijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Kinderboekenweek Enschede
Deze Kinderboekenweek draait om het beleven van spannende avonturen vanuit je luie stoel of warme bed.
Mees Kees: De husselrace (7+)
Een nog grotere, interactieve, muzikale voorstelling voor het hele gezin bij het Wilminktheater!
Militairy Boekelo
Crosscountry paardensport op top niveau, met kidsdorp en een hoop Twentse gezelligheid.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x warme choco
Na een goeie boswandeling is er niks lekkerder dan een flinke kop warme chocolademelk. Ook perfect als pauze-drankje. Bij deze restaurants en café's hebben ze er een vak van gemaakt. Ook de locatie & omgeving is hier prachtig. Onderaan staat een link naar Google Maps. Ga er op uit en probeer ze allemaal!
Herfstbingo!
Naar buiten voor een lekkere wandeling, dat hoort echt bij de herfst. Om dit (voor de kinderen) nóg leuker te maken, hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar... Wie heeft er als eerste bingo?!
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!