Kerstmarkt in Tierpark
De gezellige kerstmarkt staat weer in familiedierentuin Nordhorn!
Ook dit jaar zal er weer een echte familie kerstmarkt zijn.
In de feestelijk verlichte blokhutten kun je verschillende kunstnijverheidsproducten kopen. Het culinaire aanbod van het historische restaurant vind je op de markt, in het gezellige restaurant, in de Vechtehof en in het Heuerhaus. Er zijn niet alleen blokhutten met allerlei mooie producten en lekkernijen te vinden maar ook een kribbe met Maria, Jozef, en het kerstkindje, omringd door levende dieren. Met een heerlijke warme chocolademelk en kerstmuziek op de achtergrond, een perfect begin van een leuk dagje uit!
De Kerstman zal er beide zondagen weer zijn. Rond 19.00 uur worden de laatste bezoekers toegelaten.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: onze Uitagenda staat rondom Kerst boordevol leuke activiteiten!
De kerstmarkt is van 28 november t/m 7 december, en op 13 en 14 december 2025.
Tierpark Nordhorn
Openingstijden
weekenden 14.00 - 20.00 uurwerkdagen 16.00 - 20.00 uur
Prijs
volwassen: € 6,- p.p.Kinderen tot 4 jaar zijn gratis.
Vóór 15.00 uur gelden de gewone entreeprijzen van de dierentuin.
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!