Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Twentse gastvrijheid

De rolstoeltoegankelijke accommodaties van 't Keampke zijn ideaal voor een familieweekend!

Ga je binnenkort met een groep op pad voor een tof familieweekend? Boek dan één van de vakantiehuizen bij ’t Keampke in De Lutte. In de aangepaste accommodaties vind je alles wat je nodig hebt voor een rolstoelvriendelijke vakantie.

Vooral vakantiehuis De Beuk is geschikt voor gezinnen en families, waarbij iemand in een rolstoel zit. Kinderen overnachten er in de stapelbedstede en er is een gave speelruimte met voetbaltafel en sjoelbak, waar ze zich uren kunnen vermaken. Deze luxe accommodatie is van alle gemakken voorzien (vaatwasser, magnetron, oven) en heeft zelfs een sauna waar je heerlijk kunt ontspannen. Er is wel plek voor 24 personen, de hele familie kan dus gewoon mee!

Het is ook mogelijk om extra voorzieningen, zoals een douchebrancard, een til-lift of een rolstoel te reserveren. Het is wel aan te raden om dit ruim van tevoren te doen.

Op ’t Keampke kunnen kinderen fijn buitenspelen, maar ook in de omgeving is voor hen een hoop te beleven. Breng bijvoorbeeld eens een bezoek aan Tierpark Nordhorn, het Techniekmuseum in Hengelo of midgetgolfbaan Florilympha.

Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

’t Keampke

Hanhofweg 5

7587 LK De Lutte

Mail direct

Mail direct naar ’t Keampke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in februari

In februari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2025/2026 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Kidsproof Kletspraat – wintereditie

Breng een ander gesprek op gang tijdens het avondeten met de kletspraat kaartjes! Met deze wintereditie kom je er bijvoorbeeld achter wat papa zou doen wanneer hij ingesneeuwd raakt of wat de favoriete kerstfilm van mama is.

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief