Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mama Vita

Een netwerk speciaal voor moeders van een kind met autisme.

Een kind opvoeden met autisme vraagt veel. Mama Vita is een ontmoetingsplek voor moeders van een kind met autisme die aan het onderzoeken zijn hoe zij hun kind(eren) zo goed mogelijk kunnen begeleiden bij hun ontwikkeling.

Mama Vita brengt moeders bij elkaar en biedt ondersteuning middels diverse activiteiten, bijeenkomsten en (kennis)programma’s.

Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de websitebutton.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Mama Vita

Elzenhof 6

1965 LJ Heemskerk

Mail direct

Mail direct naar Mama Vita

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Toegankelijke events in augustus

In augustus staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Zonsverduistering met kinderen: zo maak je van 12 augustus een onvergetelijke dag!

Op woensdag 12 augustus is er iets heel bijzonders te zien aan de hemel: een gedeeltelijke zonsverduistering! De maan schuift dan langzaam voor de zon langs, waardoor het lijkt alsof er een hapje uit de zon wordt genomen. Dat zie je natuurlijk niet elke dag! Met deze leuke tips maak je er thuis een gezellige én leerzame eclips-dag van.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!