Bezoekerscentrum Hof Espelo
Er lekker op uit in de Twentse natuur vanuit het bezoekerscentrum met klauterwoud en kabouterpad!
Op deze fijne plek ben je iedere maandag, dinsdag, woensdag en zondag* welkom voor een kop koffie en thee en info over de natuur, de activiteiten en wandelroutes. Het Koetshuis is het vertrekpunt van excursies en kinderactiviteiten.
Volop vermaak
In ‘t Klauterwoud kunnen de kids lekker klimmen, met takken te sjouwen en het bos verkennen. Er staan ook picknicktafels voor een pauze, en ernaast begint een echt kabouterpad!
Vier je kinderfeestje op Hof Espelo
Alle activiteiten zijn gericht op het beleven van de natuur. De feestjes worden zoveel mogelijk buiten gehouden: het bos in, de hei op of op tocht langs de velden! Slecht weer bestaat niet. Zelf leuke ideeën voor een activiteit? Ook dat is mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden. Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.
Tip: in deze blog vind je alle kabouterpaden in Twente
Bezoekerscentrum Hof Espelo
Weerseloseweg 259
7522 PS Enschede
Openingstijden
maandag en dinsdag 09:00-15:00, woensdag 10:00-13:00, zondag juli t/m oktober 13:00-17:00Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.